APIE MUS

Strateginės investicijos.
Patikima partnerystė.
Sėkmingas verslo vystymas.

Strateginės investicijos.
Patikima partnerystė.
Sėkmingas verslo vystymas.

NDX yra investicinė grupė, kuri plėtoja portfelio įmones, įgyvendindama strategijas, nukreiptas į augimą ir aukščiausią veiklos efektyvumą.

Mums priklauso įmonės, užsiimančios maisto, kūdikių maisto bei naminių augintinių maisto verslais visoje Europoje. Aktyviai dalyvaudami bendrovių plėtojime, siekiame nuolatinio jų veiklos efektyvumo tobulinimo. Holdingo kontroliuojamų verslų geografija apima Švediją, Vokietiją, Lenkiją, Čekiją, Baltarusiją, Lietuvą, Slovakiją ir kitas Europos bei Azijos šalis.

GREITI
FAKTAI

Įdomūs faktai apie NDX grupę

128736000

bendros NDX grupės įmonių pajamos eurais*.

* – 2017 m. duomenys

3

kontinentų, kuriuose parduodami NDX grupės produktai, skaičius

6

operatyvinių įmonių, kurias valdome, skaičius

8

gamyklų skaičius

48

moterų, dirbančių NDX grupės įmonėse, dalis procentais

50

šalių, kuriose parduodami NDX grupės produktai, skaičius

704

NDX grupės įmonių verslo klientų skaičius

1101

bendras NDX grupės darbuotojų skaičius

2681

parduodamų unikalių produktų (sandėliavimo vienetų) skaičius

NDX GRUPĖ

  doggyndx-mispolgrodfudndx-novofructartetaartetandx-group
 • Doggy AB yra didžiausias šunų ir kačių maisto gamintojas Švedijoje, turintis daugiau kaip šimto metų patirtį naminių augintinių maisto gamyboje. Bendrovė turi gamyklą Švedijoje, kurioje gamina produkciją su savo prekių ženklais (Doggy, Mjau, Katty, Bozita ir Robur) bei privačiais prekių ženklais. Be namų - Švedijos - rinkos, parduoda savo produkciją ir kitose Šiaurės Europos šalyse, taip pat Vokietijoje, Rusijoje, Lenkijoje bei Nyderlanduose.

  APSILANKYTI TINKLAPYJE

 • Mispol grupė yra maisto ir naminių augintinių maisto gamintoja, veikianti rinkoje jau beveik 20 metų. Produkcija gaminama keturiose gamyklose Lenkijoje, kur yra įsikūrusi ir Mispol būstinė, taip pat gamykloje Čekijos Respublikoje. Mispol yra vienas iš didžiausių naminių augintinių maisto bei mėsos konservų ir paštetų privačių prekių ženklų gamintojų Lenkijoje, taip pat gamina ir produktus su savo prekės ženklais (Tropi, Podlaskie). Be prekybos Lenkijos rinkoje, bendrovė eksportuoja produkciją į daugiau kaip 20 šalių visame pasaulyje (Baltijos šalis, Vokietiją, Švediją, Makedoniją, Jungtinę Karalystę, Bulgariją, Čekiją, Slovakiją ir kitas).

  APSILANKYTI TINKLAPYJE

 • SOOO Kvinfud yra moderni mėsos perdirbimo įmonė, užimanti lyderiaujančias pozicijas konservų industrijoje Baltarusijoje. Įmonė valdo gamyklą Baltarusijoje ir gamina įvairių rūšių produkciją (mėsos konservus, paštetus, mėsos užkandžius, košes su mėsa) su savo nuosavais prekių ženklais (Гродфуд/Grodfud, Канонада/Kanonada), taip pat ir privačiais. Bendrovės verslų geografija apima Baltarusiją, Rusiją, Moldovą, Kazachstaną, Pietų Korėjos Respubliką ir Armėniją.

  APSILANKYTI TINKLAPYJE

 • Turėdama 40 metų istoriją, įmonė yra viena didžiausių vaikų maisto, konservų ir paruoštų patiekalų gamintojų Slovakijoje. Bendrovė valdo gamyklą Slovakijoje, kurioje gamina produktus su nuosavais prekių ženklais (Novofruct, OVKO), taip pat ir privačiais. Novofruct verslų geografija apima daugiau kaip 20 šalių visame pasaulyje, tarp kurių yra vidaus - Slovakijos - rinka, Vokietija, Mongolija, Čekija, Vengrija, Lietuva, Bulgarija, Izraelis ir kitos šalys.

  APSILANKYTI TINKLAPYJE

 • Arteta Sp. z o. o. yra Lenkijos įmonė, kurios pagrindinės funkcijos apima patogių vartoti maisto produktų su nuosavais prekių ženklais (Agrovita, Agugu, Fruttimuss, DayUp, Kareiviški patiekalai) marketingą, pardavimus ir distribuciją. Bendrovės misija - sukurti vertingas produktų koncepcijas ir prekių ženklus, kurie padaro žmonių gyvenimą lengvesnį bei kupiną skonio. Artetos verslų geografija apima Lenkiją, Lietuvą, Jungtinę Karalystę, Slovakiją ir kitas šalis.

  APSILANKYTI TINKLAPYJE

 • Arteta GmbH yra Vokietijoje įsikūrusi įmonė, veikianti maisto industrijoje. Bendrovės pagrindinė veikla apima sveikų ir patogių vartoti produktų su DayUp prekės ženklu vystymą bei distribuciją DACH regione.

 • Holdingine veikla užsiimančios NDX grupės įmonės: UAB „NDX energija“ (patronuojanti bendrovė); NDX, UAB; HC1 Sp. z o.o.; Newma Hildings BV; ARTA Sp. z o.o.; Mispol Group Consulting Sp. z o.o., Agota AB

polygon-deco

INVESTAVIMAS

Strateginis ilgalaikis investuotojas

Nuolat ieškome naujų investavimo ir verslo plėtros galimybių namų augintinių maisto bei sveiko žmonių maisto sektoriuose visoje Europoje.

Siekiame būti strateginiu investuotoju ir ilgalaikiu savininku, kuris plėtoja grupės įmones įgyvendindamas strategijas, nukreiptas į augimą ir aukščiausią veiklos efektyvumą.

KONTAKTAI

Įmonės pavadinimas: NDX Group, UAB
Įmonės kodas: 126211233
PVM mokėtojo kodas: LT262112314
Adresas: Ozo g. 25, LT-07150, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 5 204 2112
Faksas: +370 5 204 2094
El. paštas: info@ndxgroup.eu
Registras: Juridinių asmenų registras (Lietuva)
LinkedIn: