Komanda

Matas Kasperavičius
Direktorius

Ieva Petrauskaitė
Finansų vadovė

Skirmantas Nevidomskis
Verslo plėtros direktorius

Renata Laukaitytė
Administratorė

DSC_4302bw

Matas Kasperavičius linkedin

Direktorius

Matas prisijungė prie NDX Group 2017 m. Jis prižiūri įmonių susijungimo ir įsigijimo (M&A) veiklą, prisideda prie NDX Group portfelio įmonėms vertę kuriančių iniciatyvų.

Matas į NDX Group atėjo iš EY, kur specializavosi konsultavimo, verslo vertinimo bei finansinės veiklos patikrinimų (angl. due-diligence) srityse. Matas anksčiau taip pat yra dirbęs Inreal (nekilnojamo turto konsultacijos) ir Finasta Asset Management (investicinių portfelių valdymas).

Skirmantas

Skirmantas Nevidomskislinkedin

Verslo plėtros direktorius

Skirmantas prisijungė prie NDX Group 2019 m. ir yra atsakingas už vertę kuriančių galimybių identifikavimą ir realizavimą NDX Group portfelio įmonėse.

Skirmantas turi daugiau nei 20 metų patirtį prekybos ir gamybos srityse, kurią įgijo dirbdamas Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje ir Čekijoje. Prieš pradėdamas dirbti NDX Group, Skirmantas vadovavo bendrovei Kėdainių konservų fabrikas, taip pat buvo prekybos tinklo Maxima komercijos direktorius Lietuvoje ir Latvijoje, dirbo prekybos tinkluose Sosedi ir Rodnoja Storona Baltarusijoje, Čekijos vaistinių tinkle Eurolekarna.

Renata

Renata Laukaitytė linkedin

Administratorė

Renata prie NDX Group komandos prisijungė 2018 m.

Ji atsakinga už administracinius NDX Group procesus.

IEVA(grey)bw

Ieva Petrauskaitė linkedin

Finansų vadovė