Komanda

Liudas Stembra
Direktorius

Skirmantas Nevidomskis
Verslo plėtros direktorius

Matas Kasperavičius
Investicijų vadovas

Janina Polubenkienė
Vyriausioji buhalterė

Justas Danaitis
Finansų kontrolierius

Mantas Dūda
Plėtros Rytų rinkose vadovas

Gediminas Saudargas
Teisės direktorius

Renata Laukaitytė
Administratorė

Liudas

Liudas Stembra

Direktorius

Skirmantas

Skirmantas Nevidomskislinkedin

Verslo plėtros direktorius

Skirmantas prisijungė prie NDX Group 2019 m. ir yra atsakingas už vertę kuriančių galimybių identifikavimą ir realizavimą NDX Group portfelio įmonėse.

Skirmantas turi daugiau nei 20 metų patirtį prekybos ir gamybos srityse, kurią įgijo dirbdamas Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje ir Čekijoje. Prieš pradėdamas dirbti NDX Group, Skirmantas vadovavo bendrovei Kėdainių konservų fabrikas, taip pat buvo prekybos tinklo Maxima komercijos direktorius Lietuvoje ir Latvijoje, dirbo prekybos tinkluose Sosedi ir Rodnoja Storona Baltarusijoje, Čekijos vaistinių tinkle Eurolekarna.

Matas

Matas Kasperavičius linkedin

Investicijų vadovas

Matas prisijungė prie NDX Group 2017 m. Jis prižiūri įmonių susijungimo ir įsigijimo (M&A) veiklą, prisideda prie NDX Group portfelio įmonėms vertę kuriančių iniciatyvų.

Matas į NDX Group atėjo iš EY, kur specializavosi konsultavimo, verslo vertinimo bei finansinės veiklos patikrinimų (angl. due-diligence) srityse. Matas anksčiau taip pat yra dirbęs Inreal (nekilnojamo turto konsultacijos) ir Finasta Asset Management (investicinių portfelių valdymas).

Janina

Janina Polubenkienė

Vyriausioji finansininkė

Janina dirba NDX Group nuo 2003 m.

Ji dalyvavo įmonės įsteigimo procese ir investiciniuose projektuose, yra atsakinga už NDX Group apskaitą ir finansus.

Justas

Justas Danaitis linkedin

Finansų kontrolierius

Justas prie NDX Group prisijungė 2014 m. Jis yra atsakingas už finansinę ir mokestinę NDX Group atskaitomybę ir taip pat prisideda prie projektų, gerinančių NDX Group finansines ir verslo operacijas.

Anksčiau Justas dirbo įmonėje OSTC Londone, ten jis vystė finansinės rizikos valdymo sprendimus, susijusius su palūkanų normų, energijos ir žaliavų rinkos sektoriais.

Mantas

Mantas Dūda linkedin

Plėtros Rytų rinkose vadovas

Mantas prie NDX Group prisijungė 2016 m. Jis yra atsakingas už komercinius bei į portfelio įmonių pajamų auginimą orientuotus projektus, ypač NVS šalyse.

Prieš tai Mantas buvo atsakingas už rinkų plėtrą Kaliningradskij Delikates Rusijoje. Jo ankstesnė darbinė patirtis taip pat apima darbą Biovela Group, kur jis ėjo Rytų rinkų eksporto vadovo pareigas.

Gediminas

Gediminas Saudargas linkedin

Teisės direktorius

Prie NDX Group komandos Gediminas prisijungė 2015 m. Jis prižiūri visus teisinius procesus, susijusius su verslo, mokesčių bei darbo teise.

Gediminas į NDX Group atėjo iš advokatų kontoros COBALT, o prieš tai patirties įgijo tokiose bendrovėse kaip Agrowill Group  bei Girteka.

Atstovaujamos įmonės
Eurocash1, UAB

Renata

Renata Laukaitytė linkedin

Administratorė

Renata prie NDX Group komandos prisijungė 2018 m.

Ji atsakinga už administracinius NDX Group procesus.