Komanda

Marius Čatrauskas
Direktorius

Andrejus Boicovas
Finansų direktorius

Skirmantas Nevidomskis
Verslo plėtros direktorius

Janina Polubenkienė
Vyriausioji buhalterė

Justas Danaitis
Finansų kontrolierius

Mantas Dūda
Plėtros Rytų rinkose vadovas

Matas Kasperavičius
Investicijų vadovas

Gediminas Saudargas
Teisės direktorius

Renata Laukaitytė
Administratorė

Marius

Marius Čatrauskas linkedin

Direktorius

Marius prisijungė prie NDX Group 2019 m., sukaupęs 13 metų vadovaujančio darbo patirtį skirtingose mažmeninės prekybos, vartojimo prekių ir kitų sektorių įmonėse.

Prieš prisijungdamas prie NDX Group komandos, Marius vadovavo bendrovei Vilniaus Prekyba ir VP Investments, buvo Lenkijos mažmeninio prekybos tinklo Sano stebėtojų tarybos pirmininkas ir Eurocom finansų direktorius. Audito ir veiklos patikrinimų (angl. due-diligence) patirtį Marius įgijo dirbdamas PwC.

Andrejus

Andrejus Boicovas linkedin

Finansų direktorius

Andrejus prisijungė prie NDX Group 2014 m. kaip investicijų direktorius, o 2019 m. tapo finansų direktoriumi. Būdamas atsakingas už finansų sritį, jis taip pat prižiūri ir investicinius NDX Group projektus.

Į NDX Group komandą Andrejus atėjo iš SEB Venture Capital, kur ėjo vykdančiojo direktoriaus pareigas ir buvo atsakingas už įmonių susijungimo ir įsigijimo (M&A) veiklą bei portfelio įmonių plėtrą. Jo patirtis SEB Venture Capital apima ir atstovavimą įmonių, veikiančių vartojimo prekių ir paslaugų, telekomunikacijų, transporto ir kituose sektoriuose, valdybose. Taip pat verslo susijungimo ir įsigijimo konsultacijų patirties jis įgijo dirbdamas Pwc.

Skirmantas

Skirmantas Nevidomskislinkedin

Verslo plėtros direktorius

Skirmantas prisijungė prie NDX Group 2019 m. ir yra atsakingas už vertę kuriančių galimybių identifikavimą ir realizavimą NDX Group portfelio įmonėse.

Skirmantas turi daugiau nei 20 metų patirtį prekybos ir gamybos srityse, kurią įgijo dirbdamas Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje ir Čekijoje. Prieš pradėdamas dirbti NDX Group, Skirmantas vadovavo bendrovei Kėdainių konservų fabrikas, taip pat buvo prekybos tinklo Maxima komercijos direktorius Lietuvoje ir Latvijoje, dirbo prekybos tinkluose Sosedi ir Rodnoja Storona Baltarusijoje, Čekijos vaistinių tinkle Eurolekarna.

Janina

Janina Polubenkienė

Vyriausioji finansininkė

Janina dirba NDX Group nuo 2003 m.

Ji dalyvavo įmonės įsteigimo procese ir investiciniuose projektuose, yra atsakinga už NDX Group apskaitą ir finansus.

Justas

Justas Danaitis linkedin

Finansų kontrolierius

Justas prie NDX Group prisijungė 2014 m. Jis yra atsakingas už finansinę ir mokestinę NDX Group atskaitomybę ir taip pat prisideda prie projektų, gerinančių NDX Group finansines ir verslo operacijas.

Anksčiau Justas dirbo įmonėje OSTC Londone, ten jis vystė finansinės rizikos valdymo sprendimus, susijusius su palūkanų normų, energijos ir žaliavų rinkos sektoriais.

Mantas

Mantas Dūda linkedin

Plėtros Rytų rinkose vadovas

Mantas prie NDX Group prisijungė 2016 m. Jis yra atsakingas už komercinius bei į portfelio įmonių pajamų auginimą orientuotus projektus, ypač NVS šalyse.

Prieš tai Mantas buvo atsakingas už rinkų plėtrą Kaliningradskij Delikates Rusijoje. Jo ankstesnė darbinė patirtis taip pat apima darbą Biovela Group, kur jis ėjo Rytų rinkų eksporto vadovo pareigas.

Matas

Matas Kasperavičius linkedin

Investicijų vadovas

Matas prisijungė prie NDX Group 2017 m. Jis prižiūri įmonių susijungimo ir įsigijimo (M&A) veiklą, prisideda prie NDX Group portfelio įmonėms vertę kuriančių iniciatyvų.

Matas į NDX Group atėjo iš EY, kur specializavosi konsultavimo, verslo vertinimo bei finansinės veiklos patikrinimų (angl. due-diligence) srityse. Matas anksčiau taip pat yra dirbęs Inreal (nekilnojamo turto konsultacijos) ir Finasta Asset Management (investicinių portfelių valdymas).

2017 m. jis įgijo finansų analitiko kvalifikacija (CFA).

Gediminas

Gediminas Saudargas linkedin

Teisės direktorius

Prie NDX Group komandos Gediminas prisijungė 2015 m. Jis prižiūri visus teisinius procesus, susijusius su verslo, mokesčių bei darbo teise.

Gediminas į NDX Group atėjo iš advokatų kontoros COBALT, o prieš tai patirties įgijo tokiose bendrovėse kaip Agrowill Group  bei Girteka.

Renata

Renata Laukaitytė linkedin

Administratorė

Renata prie NDX Group komandos prisijungė 2018 m.

Ji atsakinga už administracinius NDX Group procesus.